Make your own free website on Tripod.com

R. Muhtar - iyi günler Yalın Bey...
Yalın H. - iyi günler Reha Bey.
R. Muhtar - biraz kendinizi tanıtırmısınız.?
Yalın H. - Ben Yalın, İstanbul-Bakırköy doğumluyum..Kova burcuyum falan filan işte..
R. Muhtar - Çocukluğunuzdan bahsedermisiniz efenim. Nasıl bir çocukluğunuz oldu? Mesela kedilerin kuyruğuna teneke bağlarmıydınız veya zillere basıp kaçarmıydınız? Heh heh…
Yalın H. - Hayır sayın Muhtar ben genelde içi saman dolu ve insan boyutunda kuklalar yapıp üstgeçitlerin üzerinden E-5 karayoluna atardım ve olusan korkunç kazaları ise görüntüye alıp zevkle seyreder ve tv.lere satardım. Böyle bir çocukluğum oldu benim. Böylesi çok daha heyecanlı bence. Neyse konumuza dönelim hazırlık-ilk-orta ve lise'yi Yesilköy'de okudum.
R. Muhtar - Peki sayın….
Yalın H. - Kesme güzel kardesim anlatıyoruz iste sus iki dakika.
R. Muhtar - Pardon efenim
Yalın H. - Neyse sinirlenmeyeyim bari. Dedem Cemiyet'de hocaydı. Ben ise 3 yasındayken Bethoven'den çalmaya baslamısım.. inanabiliyormusunuz?
R. Muhtar - Hayır.
Yalın H. - Ne anlattırıyorsun kardesim o zaman alla allaaa. Tamam dedem hocaydı ama hiç keman çalamadım. Itiraf ediyorum. Çünkü vurmalı çalgılar üzerine idi ilgim. Oysa hiç vurmalı çalgım olmadı benim. Sünnetimde Eyüp Sultan'dan alınan küçük bir dümbelek dısında..
R. Muhtar - Üzülmeyin Yalın Bey. Dümbelek dedinizde aklıma geldi Sadettin Teksoy'u izlermisiniz?
Yalın H. - Hayır. ama siz seyrediyorsunuz sanırım. O zaman bisey sorucam, pek bi merak ettim bunu, "kutuplarda namaz kılarken önünüzden penguen geçerse namazınız bozuluyormu acaba" ?
R. Muhtar - Efendim efendim?
Yalın H. - Yok bisey siz devam edin Sayın Muhtar.
R. Muhtar - Tamam efenim, biraz basketbol oynamışsınız, bahsedermisiniz?
Yalın H. - Tabii. Galatasaray'da ve Yesilyurt' da oynadım. Yaklasık 7-8 sene kadar. Zamanında iyi bir oyuncuydum..Lary Bird benim yüzümden bıraktı basketbolu..Hey gidi günler heeey.
R. Muhtar - Neeey? Aa pardon, basketbol oynadığınız senelerde hiç maç yaptınız mı Sayın Efenim.?
Yalın H. - Yok ben hep idman yaptım. Takıma hiç giremedim..Sırıtmayın Sayın Muhtar. Genç milli olabilmiş bir basketbol oyuncusuydum..Siz kimle dans ediyorsunuz? Neee! Harika ile mi?
R. Muhtar - Aman karıştırmayın Harika filan, Pardon Yalın Bey. Devam edin lütfen.
Yalın H. - Her neyse işte, lise bitince Yıldız Üniversitesi İsletme bölümünü kazandık ve kalktık gittik. Kampusüm İzmit'teydi o zamanlar, eskiler bilir. 1.5 sene hergün gitgel izmit 8 saat yaptık. Trenlerde geçti hayatımız. Yol arkadaşlarımı da çook özledim..
R. Muhtar - Anladım Yalın Bey.
Yalın H. - Anlasılmıycak bisey yok zaten Sayın Muhtar. Gayet sade konusuyorum sanırım.
R. Muhtar - Su an neler yapıyorsunuz peki efenim.
Yalın H. - Su an About me kısmını hazırlıyorum Yalın Sayfaların.
R. Muhtar - Öyle demedim efendim, hayatta yani.
Yalın H. - 1992 den beri bir sirkete bağlı çalısmaktayım. Aksamları ise internet te de sörf yaparak günün stressini atıyorum.
R. Muhtar - Peki ileride neler planlıyorsunuz efendim?
Yalın H. - söz ve beste denemelerim var. Bunları genisleterek değerlendirmek istiyorum. Aslında yapı itibariyle neseli ve duygusal bir insanım ve iyi sözler yazabildiğim kanısındayım. Bomba gibi giricem piyasaya, kekili filan hikaye, ooohoo.
R. Muhtar - Anladım Yalın Bey, süremiz dolmak üzere efendim. Çok tesekkür ederiz.
Yalın H. - Allaha şükür sayın Muhtar. Ben tesekkür ederim. Allah razı olsun..
R. Muhtar - Evet efendiiiimmm Televole yine dopdolu, titrek Azer titredi titrettirdi, İbo'dan fitbol şov ve hande atizi'nin uyurken çekilen muhteşem görüntüleri. aaaz sonra. dınnnnnn....cık dıgı dık dık dıgı dık......